Na úvod

20. march 2017 at 22:10 | Silent Soul |  What I Needed To Get Out of Myself
Tak pro dnešek ještě česky... Normálně bych tuto formalitu nejspíš vynechala, ale vzhledem k tomu, že opravdu potřebuji sdělit nějaká organizační opatření svým případným čtenářům, nemohla jsem jinak než úvodní článek nepřeskočit.

Takže rovnou k věci. Tento blog budu psát v angličtině. Ano, vím, že jsme v česku. Ale prostě mi to tak vyhovuje a to i přesto, že má angličtina rozhodně není dokonalá. Nicméně se mi píše lépe anglicky než česky, takže všechny ostatní články budou prostě v angličtině.

Už před nějakou dobou jsem si začala psát tzv. "upřímný deník", kam naprosto upřímně zapisuji všechny své pocity bez ohledu na to, zda později lituji toho, co jsem napsala. Prostě to napíši tak, jak to v tu chvíli cítím a je to. Beru to tak trochu jako osobní terapii, protože na cvokaře nemám dostatek finančních prostředků.

Každopádně jsem se rozhodla, že psát si to jen sama pro sebe na papír mi nestačí. A proto jsem založila tento blog, kam budu tyto své poznámky ze života zapisovat (neříkám, že pravidelně, ale budu). Někdy (nebo spíš téměř vždykcy) to nemusí být nic pěkného, naopak je to spíše depresivní, retardované, úchylné... Nechci tady žádné moralisty, pokud se vám to nelíbí, tak sem nelezte, nikdo vás k tomu nenutí.

Blog je určen především pro mě a proto, abych se ze svých depresivních nálad měla kde vypsat. Jestli to někdo bude číst, tak pouze na vlastní nebezpečí. Protože na tomto místě bude vše bez cenzury.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.